Derma Perfect

Bağlan

UZMAN GÖRÜŞLERİ

Dr. Tina Alster sorularınıza cevap veriyor

Dr. Tina Alster

Washington Dermatolojik Lazer Ameliyatları Enstitüsü'nün Kurucusu

Dermatoloji alanında yirmi yılı aşkın bir tecrübe ve araştırma deneyimine sahip olan Dr.Tina Alster, estetik dermatolojisine yönelik uzmanlığı ile oldukça tanınan bir kişidir. Dünya çapında, birçok medikal kurum tarafından ödüllere layık görülmüştür. Medikal basında birçok makalesi ve çalışması yayınlanmıştır.

DR TINA ALSTER en sık sorulan sorularınızı yanıtlıyor

 • DERMA PERFECT epilatör cihazını neden tavsiye ediyorsunuz?

  Tina Alster: Yoğunlaştırılmış ışık sistemini yaklaşık 20 yıldır kendi kliniğimde kullanmaktayım. İstenmeyen tüylerden kurtulmada sağladığı sonuçların etkinliği ve son derece güvenli oluşunu etkiliyici buluyorum. Bilimsel araştırmalar yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyonun güvenli olduğunu ve DERMA PERFECT'in yüz bölgesi haricinde, vücudun her yerinde güvenle kullanılabileceğini kanıtlamıştır.

 • Yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyon lazer teknolojisi kadar etkili mi?

  Tina Alster: Birçok kişi yoğunlaştırılmış ışık sisteminin lazer kadar etkili olmadığını düşünüyor. Ancak, yoğunlaştırılmış ışık sisteminin istenmeyen tüylerden kurtulmada lazer teknolojisi kadar etkili olduğu bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

 • Yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyon uzun süre kalıcı bir sonuç veriyor mu?

  Tina Alster: Klinik çalışmalar, DERMA PERFECT'i evinizde kullanarak, benim kliniğimde elde ettiğim sonuçlara benzer sonuçlar elde edebileceğinizi göstermiştir.

 • Bu teknolojiyi kullanmadan önce alınması gereken tedbirler var mı?

  Tina Alster: Kullanıcılara bu teknoloji hakkında şunu söyleyebilirim; uygulama alanının kısa bir süre önce güneşe maruz kalmamış ve bronzlaşmamış olması önemlidir. Uygulama alanında kızıl lekelerin veya vücut benlerinin, enfeksiyon veya tahriş izlerinin bulunmadığından emin olun. Videoyu başından sonuna dek izleyin, içeriğini doğru bir şekilde anladığınızdan ve talimatları uyguladığınızdan emin olun.

 • Yoğunlaştırılmış ışık sistemli epilasyon herkes tarafından kullanılabilir mi?

  Tina Alster: DERMA PERFECT koyu saçlı ve açık tenli kişilerde en iyi sonucu vermektedir. Yoğunlaştırılmış ışık, tüylerin içinde bulunan melanin pigmenti tarafından emilir ve herhangi bir tehlike arz etmeksizin cildin dış katmanına nüfuz eder.

 • DERMA PERFECT epilatör cihazının bir cilt rengi sensörüne sahip olduğu doğru mu?

  Tina Alster: Kullanıcı cildinin rengine uygun ayarı seçer; ancak DERMA PERFECT, cildin uygulamaya izin vermeyecek şekilde koyu olması durumunda cihazı otomatik olarak durduran bir cilt rengi sensörüne sahiptir.